O! IZI

Izi

Izi Izabela Szczepańska CEO iziartwear, jestem projektantką z Krakowa.

Znaki szczególne? Dwie nogi, dwie ręce, trzy głowy: jedna projektuje, druga szyje a trzecia buja w chmurach i nigdy ich nie opuszcza.

Tworzę sztukę dla niezłej Sztuki i staram się, by nosząca ją kobieta swym strojem zmieniała przestrzeń miejską w artystyczna samym wyjściem ...

Izi

Izi Izabela Szczepańska CEO iziartwear, jestem projektantką z Krakowa.

Znaki szczególne? Dwie nogi, dwie ręce, trzy głowy: jedna projektuje, druga szyje a trzecia buja w chmurach i nigdy ich nie opuszcza.

Tworzę sztukę dla niezłej Sztuki i staram się, by nosząca ją kobieta swym strojem zmieniała przestrzeń miejską w artystyczna samym wyjściem na ulice.

Uwielbiam magię i chcę ją nosić dlatego moje projekty zaskakują funkcjonalnością i są niepowtarzalne, strzeżone Patentem i piękne.

Oprócz rzeczy dostajesz ode mnie coś jeszcze, co?

Jest takie miejsce w którym uwielbiam się relaksować i po prostu cieszyć chwilą, popijając kawę na tarasie, wieczorem oglądając filmy na wielkim ekranie na świeżym powietrzu, o poranku piec chleb i po prostu się nim dzielić. szyć, tworzyć i czytać Vogue a. Potem iść do letniego igloo, by popluskać się w basenie.

Dla mnie najlepsze co można oferować drugiemu człowiekowi to czas.

Dlatego, by odwdzięczyć Ci się za zakupy, które są wsparciem i docenieniem mojej marki, oferuję Ci czas w mojej letniej pracowni w Błażowej.

Pracownia jest czynna od czerwca do września. Położona jest w Błażowej, malowniczym miasteczku w województwie podkarpackim, gdzie chętnie Cię ugoszczę.

Jeżeli kupiłeś/kupiłaś mój produkt dostałaś zaproszenie czyli tzw. „wejściówkę” teraz tylko potwierdź swoje przybycie, byśmy mogli godnie Cie ugościć i upiec na powitanie ciasto śliwkowe, informację o przyjeździe należy wysłać smsem na nr 606-23-44-86 na dwa tygodnie przed przyjazdem.

Niech to będzie wspaniały dzień, pozdrawiam serdecznie Izabela

Moje autorskie projekt a także miejsca które kocham znajdziesz na www.iziartwear.pl 100% made in POLAND.

Niech to będzie wspaniały dzień - pozdrawiam Izabela

Więcej

O! IZI W tej kategorii nie ma produktów.